HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1977 yılından bu yana en güzel hizmeti vermeyi, yörenin lezzetli ve taze ürünlerini işleyerek misafirlerinin damaklarına hitap etmeyi ilke edinen restoranımız, 2009 yılından itibaren T.C. Turizm Bakanlığı 1. Sınıf Turizm Tesis Belgesi alarak hem farklılığını ortaya koymuş hem de bu belge sayesinde hizmet sektöründeki sorumluluğunu bir adım daha öteye taşımıştır.

Ayrıca 2005 yılında Beach Garden tesisini de restoran bünyesine kazandıran işletme sahibimiz, temizlik, tazelik ve hizmet konularında çok titiz davranarak gelen misafirlerin en güzel şekilde ağırlanmasını ve tesislerimizden memnun ayrılmalarını sağlamayı ilke olarak benimsemiştir. Kadromuz, yıllardır turizm sektöründe çalışmış ve kendilerini yetiştirmiş güçlü ve dinamik bir ekipten oluşmaktadır.

2015 yılında tesisimizde ahşap iskele projemizi de hayata geçirdik.

Böylelikle misafirlerimizin farklı bir atmosferde en taze mezeler, deniz ürünleri ve balıkların keyfini çıkarmalarına şahitlik etmekteyiz.

Restoranımızda yöreye ait seçkin bir köy kahvaltısı yapabilir, çeşitli otların, en taze deniz ürünlerinin, günlük balıkların ve HASANAKİ’ye has speciallerin tatlarına bakabilirsiniz. Restoranımız ayrıca doğum günü yemeği, toplantı yemeği ve grup yemekleri gibi etkinliklere açık olup menülerimiz sizin tercihleriniz doğrultusunda en kaliteli şekilde hazırlanmaktadır. Ailenizle ve dostlarınızla yapacağınız o sıcacık sohbetleri, baştan aşağı tertemiz bir ortamda, hijyen şartları altında hazırlanmış çok kaliteli ve taptaze tatlarla renklendirmek istediğinizde, adresiniz HASANAKİ olmalıdır.

Siz değerli misafirlerimizi restoranımızda harikulade bir şekilde ağırlamaktan gurur duyduğumuzu belirterek, standartlarımızı daha da ileri götürdüğümüze şahit olmak üzere restoranımıza bekleriz…